1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády Testvérek, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.