Ezüst (Ag) bécsi, kézzel cizellált tubákos szelence, teknősbéka páncél... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Juwelen/Juwelen~1000030/Ezust-Ag-becsi-kezzel-cizellalt-tubakos-szelence-teknosbeka-pancel-berakassal-Jelzett~II2436809
2436809
19001
408
50000
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) bécsi, kézzel cizellált tubákos szelence, teknősbéka páncél berakással. Jelzett, apró kopásokkal, karcokkal. Súly: bruttó 96,44 g.
Antique Austrian 935 Sterling Silver & Tortoise Shell Pill Box, Vienna mark.
: nagy_andras