Tétel

Katalognummer:

10831.
Beendet 408. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Blaschke János (1770-1833): I. Erzsébet angol királynő és Ausztriai Anna francia királyné portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli foltokkal, lap széle kissé sérült, 11,5×7 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb