10670.
Beendet 408. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 500 HUF
23,04 EUR, 26,56 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. végén működött magyar festő: Absztrakt kompozíció. Olaj, vászon, hátoldalán olvashatatlan felirattal, 1997-es évszámmal. Apró felületi kopásokkal. 40x50 cm