Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel: Firenze, Via della Carossa, 1940. Tempera, papír. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. Hátoldalán Karsa Kázmér újpesti üveges és képkeretező, "ősmagyar iparos", nyilas bélyegzőjével 1940-ből. 44x28 cm