10663.
Beendet 408. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatla (Sándor Kertay? ) jelzéssel: Festő palettával. Olaj, karton. Szélén kissé sérült. 35×24 cm