Jelzés nélkül: Út az erdő szélén. Olaj, farost, vastag fa keretben. 29... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~2/Jelzes-nelkul-Ut-az-erdo-szelen-Olaj-farost-vastag-fa-keretben-29x33-cm~II2530387
2530387
10712
408
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,68 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Út az erdő szélén. Olaj, farost, vastag fa keretben. 29x33 cm
: pelikán_kristóf