10454.
Beendet 408. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
65,04 EUR, 75,00 USD
Jelzés nélkül: Ortodox vallási kép. Olaj, vászon. XX. sz. eleje. Vakkeret nélkül. Sérült, foltos. 63×53 cm.