10717.
Beendet 408. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Jelzés nélkül: Balatonszárszó. Színes ceruza, papír. Dekoratív, kissé sérült régi üvegezett keretben. Lap széle kissé sérült. 15x20 cm