10573.
Beendet 408. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Csákány 67 jelzéssel: Vízparti táj (Balaton?). Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 60x80 cm