Balla Géza jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost. Törésnyomokkal. Dekoratí... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~2/Balla-Geza-jelzessel-Oszi-taj-Olaj-farost-Toresnyomokkal-Dekorativ-kisse-serult-fa-k~II2527533
2527533
10547
408
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Balla Géza jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost. Törésnyomokkal. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 37×49 cm
: pelikán_kristóf