10562.
Beendet 408. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,62 EUR, 20,31 USD
Balla Béla jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Kissé sérült (felületi karcolásokkal). 70×50 cm