Szilády Margit (1908-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, vakkeret n... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Szilady-Margit-1908-Noi-portre-Olaj-vaszon-jelzett-vakkeret-nelkul-szelein-kisse-s~II2525883
2525883
10366
408
Rufpreis:
4 000 HUF 10,84 EUR , 12,50 USD
Beschreibung: Szilády Margit (1908-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, vakkeret nélkül, szélein kissé sérült, 42×28 cm
: pelikán_kristóf