Szabó Vladimir (1905-1991): Viziváros. Rézkarc, papír. Jelzett. Lap sz... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Szabo-Vladimir-1905-1991-Vizivaros-Rezkarc-papir-Jelzett-Lap-szele-kisse-serult-es-f~II2524361
2524361
10354
408
9500
Beschreibung: Szabó Vladimir (1905-1991): Viziváros. Rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé sérült és foltos. 30x39 cm
: pelikán_kristóf