Sipos Zsófia (1931-2018): Portré. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett ... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Sipos-Zsofia-1931-2018-Portre-Pasztell-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-48-5x33-5-cm~II2525371
2525371
10341
408
Beschreibung: Sipos Zsófia (1931-2018): Portré. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 48,5x33,5 cm
: tm