Katona György (1960-): Üzenet halszagú rokonainknak. Vegyes technika, ... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Katona-Gyorgy-1960-Uzenet-halszagu-rokonainknak-Vegyes-technika-karton-Jelzett-Dekorativ~II2530764
2530764
10165
408
Beschreibung: Katona György (1960-): Üzenet halszagú rokonainknak. Vegyes technika, karton. Jelzett. Dekoratív fa keretben, 50x40 cm
: pelikán_kristóf