Deák Ébner Lajos (1850-1934): Sárga fejkendős lány. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán régi felirattal. PaszpartubanProveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. 19,5x14 cm