Balla Olga (1948-): Lola fátyolos kalapban. Olaj, vászon, jelzett, hát... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Balla-Olga-1948-Lola-fatyolos-kalapban-Olaj-vaszon-jelzett-hatoldalan-autograf-feliratt~II2525522
2525522
10012
408
Rufpreis:
20 000 HUF 54,20 EUR , 62,50 USD
Beschreibung: Balla Olga (1948-): Lola fátyolos kalapban. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben. 50×40 cm
: tm