Tétel

Katalognummer:

13269.
Beendet 408. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD

Beschreibung:

cca 1970-80 Veres Mihály (?-?) salgótarjáni fotóművész 2 db vintage fotóművészeti alkotása, egy paszpartuban, felső pecséttel jelzett, alsó sérült, 15,5x22,5 és 14,5x22,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert