Újszövetség. Görög eredetiből ford. és magyarázta: P. Békés Gellért, és P. Dalos Patrik. Róma, 1955., Magyar Katolikus Tudományos és Művészeti Akadémia. Második kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, kiadói sérült kartontokban, kissé foltos lapokkal.