Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Katholikus egyházjogtan. Iskolai használatra és a lelkipásztori gyakorlat számára Dr. Csiky Gergely egyházjogi tankönyvének és házasságjogtanának egyesítésével kiadta: Tokody Ödön. Temesvár, 1876, Magyar-féle ny., 568 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé sérült borítóval, sérült címlappal, kissé foltos lapokkal, részben szétvált kötéssel, ajándékozási bejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor