15159.
Beendet 408. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Plicka, Karel: Prague in Photographs. Prague en Images. Prag, ein fotografisches Bilderbuch. H.n., é.n. (cca 1960-1970), Artia. Fotóalbum gazdag fekete-fehér képanyaggal, négy nyelven (angol, francia, német, cseh). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.