Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Italien in einem Bande. Praktisches Reisehandbuch. Vollständig neu bearbeitet von W. Schultz-Riesenberg. Griebens Reiseführer Band 80. Berlin, 1910-1911., Albert Goldschmit, I-VI+7-399+1+16 p. Vierte Auflage. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Hátul 1 db térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal, egy térképen javítással.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor