15147.
Beendet 408. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Houben: A déli sark meghódítása. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány, a gerincen kis sérüléssel.