15070.
Beendet 408. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Dr. Molnár Olga (szerk.): Budapest székesfőváros statisztikai lexikonja. Aranyozott szélű lapokkal. Bp., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 1940. Enyhén kopott, szakadt bőrkötésben.