Almásy László (1895-1952): Levegőben... homokon... Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin, 146+2 p.+16 (Kétoldalas fekete-fehér fotók képtáblák.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a felső lapéleken foltokkal.