Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 28

L. Ombrédanne: Quelques vérités premiéres (ou soi-disant telles) en chirurgie infantile. Paris, 1939., Masson et C. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben, szakadt gerinccel, névbejegyzéssel.
17135.

Rufpreis:
1 400 HUF

17136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáspár Pál: A számóriások és számtörpék birodalma. A Zászlónk Diákkönyvtára 46. Bp., 1922., Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt., 49+1 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17137.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár László: Fogpótlástan. Bp., 1960, Medicina, 292 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 2250 példányban.
17138.

Rufpreis:
1 000 HUF

17139.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vegyes gyógyászattal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:  Arany György: Gyógyító természet. Bp.én.,Élet és Egészség. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal, aláhúzásokkal.;   Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, aláhúzásokkal.;   Dr. Rosenberg László: A diétás beteg szakácskönyve. Változatos étrendek. IV. kötet. Cukorbetegek étrendje. Dr. Hetényi Géza előszavával. Bp.,é.n., Novák Rudolf. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerinc kissé elvált a borítótól.;
17140.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kubinyi Pál: A méhrák és gyógyítása klinikai tapasztalás alapján. 37, részben színes ábrával. Bp. 1907. Szerző. Pesti Lloyd Társ. ny. XXXIX. 483 l. Kötés, borító nélkül
17141.

Rufpreis:
1 000 HUF

17142.

Rufpreis:
1 000 HUF

17143.

Rufpreis:
1 200 HUF

Flammarion, Camille: A csillagok világa. (Népszerű csillagászat). I-II. köt. (egy kötetben). Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1898, Vass József Minta-Antiquariuma és Könyvkereskedése, 235+(5)+243+(3) p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
17144.

Rufpreis:
1 800 HUF

Victor Veau: Bec-de Liévre. Formes cliniwues - chirurgie. Avec la collaboration de Jacques Récamier. Paris, 1938., Masson et C. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben,szakadt gerinccel, névbejegyzéssel, tulajdonosi címkével.
17145.

Rufpreis:
1 400 HUF

Házi gyógymódok. Szakorvosi Tanácsadó. Ezer hasznos ötlet mindennapi egészségügyi problémákra. Szerk.: Csaba Emese. Bp.,2003., Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
17146.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF