Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Széki népmesék. Gyűjtötte, sajtó alá rendezte és a bevezető tanulmányt írta: Nagy Olga. A mesék jegyzetanyagát összeállította: Nagy Olga. Bukarest, 1976., Kriterion. A borítón Korniss Péter fotójával. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító gerincén szakadással, a borítón a szakadásnál kis kopásnyomokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor