Bazsov: Kővirág és más mesék. Ford.: Koltai Sándor. Bp., 1949., Új Magyar Könyvkiadó (Európa.) A borító Róna Emmy munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy rajzott kiszínezték.