Tétel

Katalognummer:

15647.
Beendet 408. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD

Beschreibung:

Móra Mihály: Házassági kereseti jog. A köteléki perben az egyházi jog szerint. Baranyay Jusztin előszavával. Értekezések a Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Egyházi Jogi Szemináriumából 2. sz../A Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Polgári Törvénykezési Jogi Szemináriumának kiadványai 3. sz. Bp.,1941,Szent István-Társulat, X+2+260 p. Kiadói kissé foltos papírkötésben, az elülső borítón kis sérüléssel, kis hiánnyal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz