Móra Mihály: Házassági kereseti jog. A köteléki perben az egyházi jog szerint. Baranyay Jusztin előszavával. Értekezések a Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Egyházi Jogi Szemináriumából 2. sz../A Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Polgári Törvénykezési Jogi Szemináriumának kiadványai 3. sz. Bp.,1941,Szent István-Társulat, X+2+260 p. Kiadói kissé foltos papírkötésben, az elülső borítón kis sérüléssel, kis hiánnyal.