Preszly Lóránd: A nemzeti társadalom alapkérdései. Négy tanulmány. Bp., 1926., "Honvédelem" Katonai Hetilap, 93 p. Kiadói papírkötés, javított, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, pár lapon szakadással.