Grabner Emil: A szőlőtrágyázás kérdései. A gyümölcsfák trágyázása. A "Borászati Lapok" füzetei. (Bp.), 1941, Borászati Lapok, 22 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
Wehrhahn, Heinz Rolf: Was wächst und blüht in meinem Garten? Blütenstauden und Sommerblumen. Tabellen zum Bestimmen von über 500 wichtigen Gartenpflanzen mit Kultur - und Verwendungsangaben. Stuttgart,(1940), Franckh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képekkel és 8 színes képtáblával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.