S. Nagy Katalin: István Farkas. Bp., 2002, Fondazione István Farkas, 184 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
Gáborjáni Szabó Kálmán: Tél. Fametszetsorozat. Debrecen, 1975, Hajdú-Bihar Megyei Tanács. Gáborjáni Szabó Kálmán grafikáival, eredeti fametszetekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé sérült és kissé foltos papír védőborítóval, lapok alsó sarkai kisebb deformációkkal.
Jávor Anna: Johann Lucas Kracker. Egy késő barokk festő Közép-Európában. Bp., 2004., Enciklopédia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
A 121 legszebb magyar festmény. Szerk.: Virág Judit, Törő István. Bp., [2011], Virág Judit Galéria, 291 p. Gazdag színes, és fekete-fehér képanyaggal illusztrált, Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Henri Stierlin: Iszlám művészet és építészet. A perzsa építészet Iszfahántól a Tázs Mahalig. Ford.: Babits Péter. Anne és Henri Stierlin fotóival. Pécs, én., Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+2 p.+CLXXI t.+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kissé foltos lapokkal.