Georg Lehnert: Das Porzellan. Sammlung Illustrierter Monographien. 6. Bielefeld und Leipzig, 1902., Velhagen & Klasing, 152 p. + 11 t. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal és szövegközti képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a borítón magánkönyvtári címkével.
... és akkor megérkeztek az Inkák. Kincsek a spanyol hódítás előtti Peruból. Bp., 2007., Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Victor Vasarely 10 kompozíciója versekkel, Bartók Béla emlékére. Bp., é.n., Helikon. Ofszet, papír. Kiadói mappában, lapméret: 33,5x24. Mappa borítója kissé kopott, hátsó része kissé foltos, könyvtest három részre vált, lapok jó állapotban.
Erotika:_Schidrowitz, Leo::Sittengeschichte des Intimen. Ledereinband. Wien und Leipzig, 1929. Verlag für Kulturforschung, Kiadói egészvászon kötésben, sok képpel.
A Debreczeni Magyar Kir. Tiszta István Tudományegyetem Orvosi kara. Szerk.: Dr. Jeszenszky Sándor. A fényképeket készítette: Balogh Rudolf. Bp., 1924, Franklin-Társulat, 11+44 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Kincses Károly, Nádas Péter: Mai Manó fotográfiai. Photograps by Manó Mai. Szerk.: Kolta Magdolna. Bp., 2003, Ab Ovo Kiadó-Magyar Fotográfiai Múzeum. Rendkívül gazdag képanyaggal, Mai Manó fotóival illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Nagy Géza - Nemes Mihály: A magyar viseletek története. Szövegét írta Nagy Géza. Rajzolta és festette Nemes Mihály. Bp., 2012., Országos Széchényi Könyvtár - Kossuth. Az 1900-as kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.