Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

1897 A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet heti értesítője. XVI. évf. (1-40. szám.) (60 szövegábrával.) Szerk.: Mihályfi József. Bp., 1897,"Pátria"-ny., 4+238 p. Szövegközti illusztrációkkal. A Magyar Mérnök és Építész-Egylet rendes tagjainak névsorával 1896. deczember hó 25.-én. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, a tagnévsornál két lapon bejelölésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras