Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 286

Boethius: A filozófia vigasztalása. Fordította: Hegyi György. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára sorozat. Bp.,1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
17539.

Rufpreis:
1 000 HUF

Apollodórosz: Mitológia. Fordította: Horváth Judit. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
17540.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szana Tamás: A két Kisfaludy. Bp.,[1876],Aigner Lajos, 119 p. Átkötött félvászon-kötésben, volt könyvtári példány, kopott borítóval, a címlapon bejegyzésekkel, 4 kijáró lappal.
17541.

Rufpreis:
1 600 HUF

London, Jack: A vaspata. Bp., 1924, Népszava. Kiadói papírkötés, vágatlan példány, viseltes állapotban.
17542.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tápay-Szabó Gabriella: Magyar úri hímzés. Bp., 1941, Officina. Kiadói kartonált kötés, viseltes állapotban.
17543.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db Pesti Hírlap Könyvek - G.Y. Vicent: Asszony vagy kiasszony + John G. Brandon: X. Y. Z. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17544.

Rufpreis:
800 HUF

17545.

Rufpreis:
3 000 HUF

17546.

Rufpreis:
1 600 HUF

Környei János: Nemzeti kincsszekrény. Jelesb íróink gondolatgyöngyeivel. Összeválogatta: - -. Bp., 1882., Lampel Róbert, VI+321 p. Átkötött egészbőr-kötés, kopott borítóval, megerősített kötéssel és táblákkal, javított, pótolt címlappal, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban.
17547.

Rufpreis:
1 800 HUF

17548.

Rufpreis:
1 000 HUF

17549.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tüskér Tibor: A déli part. Somogyi Almanach 10. Kaposvár, 1968., Somogy m. Nyomdaipari Vállalat, 50+2 p. Az egészoldalas illusztrációk Varga Hajdu István munkái. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 2000 példányban.  A szerző, Tüskés Tibor (1930-2009) író által Varga Hajdu István (1920-1981) grafikus, festő, a könyv illusztrátora részére dedikált példány.
17550.

Rufpreis:
2 400 HUF
29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF