Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

27

Beschreibung:

Fekete István: A koppányi aga testamentuma. A Gárdonyi Géza ifjúsági regénypályázaton első díjjal jutalmazott mű. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp.,(1937), Dante, 166+2 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, laza kötéssel. Fekete István (1900-1970) első megjelent művének, első kiadása, ami írói karrierjét is elindította, és rögtön díjat is nyert.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras