Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD

Beschreibung:

Alcott: A kis rózsa hat nagynénje és hét unokaöccse. Átdolgozták: Stahl és Lermont. Ford.: De Gerando Antonina. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Harmadik kiadás. Destez Pál rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, néhány kissé sérült lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm