1901 Szilágyi Dezső, a képviselőház elnöke, volt igazságügyi miniszter s a budapesti egyetemen a politikai tudományok és büntetőjog tanára, mint politikus mindig a tiszta liberális irány híve, jeles szónok, kiváló jogász. A Nagy Évszázad (Magyar kiadás) No. 534. Kiadja Fürth Benedek. gyászlap / Hungarian politician and jurist, obituary card