Art deco tintatartó, hialit üveg, üveg, réz foglalattal, kopott, sérül... https://www.darabanth.com/de/407-Fernauktion/407.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~8/Art-deco-tintatarto-hialit-uveg-uveg-rez-foglalattal-kopott-serult-17-5x10-5x8cm~II2516944
2516944
11573
407
Antique
Beschreibung: Art deco tintatartó, hialit üveg, üveg, réz foglalattal, kopott, sérült, 17,5x10,5x8cm
: karap_norbert