Ipari újjáépítésünk 1945-1947. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1947, Foru... https://www.darabanth.com/de/407-Fernauktion/407.0/Bucher/Bucher-Geschichte~2000005/Ipari-ujjaepitesunk-1945-1947-Szerk-Tonelli-Sandor-Bp-1947-Forum-Hungaricum-Kiadoi-k~II2519522
2519522
15760
407
Books: History
Rufpreis:
1 800 HUF 4,88 EUR , 5,63 USD
Beschreibung: Ipari újjáépítésünk 1945-1947. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1947, Forum Hungaricum. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
: tánczos_gábor