Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Major Ottó:Három apokrif. A Nagy Herodes. Tibériási Justus. Szent Kelemen vallomásai. A borító illusztrációja Kondor Béla munkája. Bp., 1975., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban. A szerző, Major Ottó (1929-1999) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor