Major Ottó:Három apokrif. A Nagy Herodes. Tibériási Justus. Szent Kele... https://www.darabanth.com/de/407-Fernauktion/407.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000021/Major-OttoHarom-apokrif-A-Nagy-Herodes-Tiberiasi-Justus-Szent-Kelemen-vallomasai-A-boritC3~II2510698
2510698
17552
407
Beschreibung: Major Ottó:Három apokrif. A Nagy Herodes. Tibériási Justus. Szent Kelemen vallomásai. A borÃtó illusztrációja Kondor Béla munkája. Bp., 1975., MagvetÅ‘. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papÃr védÅ‘borÃtóban.
A szerző, Major Ottó (1929-1999) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
: tánczos_gábor