Charles Dickens 3 műve: Dickens Károly: Akinek tücsök szól a tüzhelyén... Ford.: Benedek Marcell. + A harangjáték. Ford.: Balla Mihály. + Az élet küzdelmei. Ford.: Benedek Marcell. Bp., é.n., Dante. Aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.