Román porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, ... https://www.darabanth.com/de/406-Fernauktion/406.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Roman-porcelan-balerina-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-26-cm~II2511070
2511070
11322
406
5500
Rufpreis:
5 500 HUF 14,91 EUR , 17,19 USD
Beschreibung: Román porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm
: tm