Schütz Cilli falitál, puttós díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz... https://www.darabanth.com/de/406-Fernauktion/406.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Schutz-Cilli-falital-puttos-diszitessel-kezzel-festett-mazas-fajansz-jelzett-mazrepede~II2505456
2505456
11030
406
Art-ceramics
Beschreibung: Schütz Cilli falitál, puttós díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, mázrepedésekkel. d: 40 cm
: nagy_andras