30470.
Beendet 406. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
ifj. Szlávics László (1959-) 1987. "Aradi vértanúk I.-XIII." vörösréz sorozat az aradi vértanúk portréjával (13xklf), dísztokban, a 26. honvédzászlóalj 5. századának sérült viaszpecsétjével (39-40mm) T:1