Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2505462
11619
406
Sculptures, statuettes, plaques
Aranyozott bronz, női akt pár, fa talpon, XX. század első fele. Kopott, m: 17 cm 2505208
11620
406
Vietnámi halász, bronz, márvány talpon, kopott, m: 22cm
2505861
11621
406
Budapest Főváros XIII. Kerület Kulcsa 13. kerületi díszpolgári elismerés, címerrel. Bronz. 24 cm 2505998
11622
406
Jézus Szíve szobor, kézzel festett gipsz, kopott, sérült m: 67cm
2505997
11623
406
Szűz Mária szobor, kézzel festett gipsz, kopott, m: 46,5cm
2506065
11624
406
Hintó, ón plasztika fára applikálva, kopott. 23x32,5 cm 2326734
11627
406
Nagy méretű afrikai faragott keményfa szobor. 48 cm 2494963
11628
406
4800
LM jelzéssel: Iparművész réz retro dísztál. d: 21 cm
2494907
11629
406
4600
Kínai műkő sárkány figura. 23 cm 2472223
11630
406
4200
Drótszőrű német vizsla, galvanizált fém, Jelzett: F. D. 27x21cm 2431092
11631
406
Borozó szerzetes, faragott fa szobor, kis repedésekkel, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2340319
11632
406
Bóka jelzéssel. Mátyás király, fafaragás, diófa, jelzett az alján, m: 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF