Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2319224
11595
406
Sculptures, statuettes, plaques
2505946
11596
406
Afrikai faragott női büszt párban,kopott, jó állapotban m:18 és 19 cm 2506036
11597
406
Afrikai bennszülött férfi figura, faragott fa, jelzés nélkül, m: 34 cm
2506035
11598
406
Afrikai bennszülött női figura, faragott fa, jelzés nélkül, repedéssel, m: 38 cm
2511512
11599
406
Garajszki József (1934- ): Kiűzetés. Bőrplasztika, jelzett. Hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Fa keretben. 50x38 cm 2512796
11600
406
Mulatozás a fogadóban. Bronz dombormű. Jelzés nélkül. 22x16 cm
2512712
11601
406
Ádám és Éva az arkangyallal Bronz dombormű. XX. sz. eleje. 24 cm 2512686
11602
406
Jelzés nélkül: Bányász szobra. Bronz. műkő talapzattal. m: 24 cm 2512666
11603
406
Ács József (1931): Ülő akt. Terrakotta, Jelzett. 33 cm 2512649
11604
406
Jelzés nélkül: Öntőmunkás. Bronzírozott fém. fa talapzaton. m: 21 cm
2512642
11605
406
Orbán József (1901-1974) Krisztus fej. Mázas cserép. Jelzett 21 cm 2506064
11606
406
Kucs Béla (1925-1984): Ivó lány - Szomjúság. Mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF