Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 49

11595.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Afrikai faragott női büszt párban,kopott, jó állapotban m:18 és 19 cm
11596.

Rufpreis:
3 000 HUF

Afrikai bennszülött férfi figura, faragott fa, jelzés nélkül, m: 34 cm
11597.

Rufpreis:
5 000 HUF

Afrikai bennszülött női figura, faragott fa, jelzés nélkül, repedéssel, m: 38 cm
11598.

Rufpreis:
5 000 HUF

Garajszki József (1934- ): Kiűzetés. Bőrplasztika, jelzett. Hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Fa keretben. 50x38 cm
11599.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mulatozás a fogadóban. Bronz dombormű. Jelzés nélkül. 22x16 cm
11600.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ádám és Éva az arkangyallal Bronz dombormű. XX. sz. eleje. 24 cm
11601.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
16

Jelzés nélkül: Bányász szobra. Bronz. műkő talapzattal. m: 24 cm
11602.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ács József (1931): Ülő akt. Terrakotta, Jelzett. 33 cm
11603.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Jelzés nélkül: Öntőmunkás. Bronzírozott fém. fa talapzaton. m: 21 cm
11604.

Rufpreis:
10 000 HUF

Orbán József (1901-1974) Krisztus fej. Mázas cserép. Jelzett 21 cm
11605.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kucs Béla (1925-1984): Ivó lány - Szomjúság. Mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm
11606.

Gelöscht

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF