1933 Gödöllő, Jamboree Souvenir, Márton Lajos sokszorosított grafikáit tartalmazó 40 lapos füzet + 2 db grafikával külön lapon (mndkettő foltos), ofszet, Magyar Földrajzi Intézet, kiadói kopott ésd foltos papírkötésben / 1933 Gödöllő, Jamboree Souvenir, 40 graphics of Lajos Marton, in worn and slightly spotty paper bindingn 21x14 cm
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói egészvászon kötés, néhol szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1933 Cserkész jamboree kalapdísz, zománc jelvénnyel, a jelvény hibás, h: 16.5 cm, jelvény: 4x3 cm./ 1933 Scout jamboree hat ornament, with a enamel badge, the badge damaged, l: 16.5 cm, badge: 4x3 cm.
Tíz év (1931-1941.) a 984. sz. "Petőfi" cserkészcsapat életéből. Szerk.: Fekete Sándor a csapat parancsnoka. Debrecen, 1941, Tóth Ferenc Könyvnyomda, 1 t.+34+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső borítóval, de egyébként jó állapotban.
1933 Jamboree album, Budapest-Gödöllő 1933. Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., 1933, IV. Világjamboree Táborparancsnokság. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban, számos érdekes képpel, illusztrációval, írással.