Tétel

Katalognummer:

13389.
Beendet 406. Fernauktion
Landkarten

Rufpreis:

10 000 HUF

10

Beschreibung:

A magyar korona országainak az 1876ik XXXIII. törvényczikk szerinti közigazgatási beosztása. mélt Keleti Károly urnak m. kir. miniszteri tanácsos úrnak... mély tisztelettel ajánlja Hátsek Ignác térképész Vászonra kasírozva, szélei vágottak., 85x60 cm Kiadói sérült papírborítóval. Litográfia

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert